TERMÉSZETGYÓGYÁSZ KÉPZÉS

Munkacsoportként müködünk 1988 óta
OKÉV számunk :00966/2009

ISKOLÁNKBAN NEM CSAK a TERMÉSZETGYÓGYÁSZOKNAK TARTUNK KÉPZÉST

EZÉRT

Szeretettel Köszöntelek!

Gondolom azért találtál Ránk,. mert segítségre van szükséged…lapozz…hátha találsz megfeleő információt a kérdésedre…

AZ EGYNAPOS – FŐKÉNT GYAKORLATI – KÉPZÉS SEGÍT EBBEN

Tanfolyamainkat mindenki számára hasznosak lehetnek

*Két napos Gloria Mentis tréning ára ————————–22000 Ft.

/pszicho-neuro-endocrino-immunológiai átíródás/

*Egy napos Szemtréning eljárások ára———————– 11000 Ft.

*Négy napos Iriszdiagnosztika ára—————————– 44000Ft.

„A gloria mentis erről is szól….és másként szól….a lélek és elme hangján énekel, hogy finom hullámain eljuttasa információit az agy-szem huzalán keresztül az elmédhez, a lelkedhez.”/Dr. Ozsváth Mária/

ISKOLÁNK NEVÉT

Dr. Ozsváth Mária adta és a GLORIA MENTIS egy olyan ÖNFEJLESZTŐ MÓDSZER/ és nem vallás/, amelynek célja, hogy megismerjük testi,lelki jól létünket és a jól lét gyakorlásához szükséges alapvető feltételeket. Átbeszéljük mik is azok a klasszikus okok, amik hátráltatják az otthoni gyakorlást és mit lehet tenni ellenük..Névadónk szerint „a szem a lélek tükre és a test ablaka”és „amennyiben megfelelő tudással gyakorolunk agyunk győzedelmeskedik és segít kinyítani a test ablakát”/Dr. Ozsváth Mária/

A tréninget szűk körben fogjuk megtartani, így javaslom, hogy jelentkezz most, hogy biztosan legyen helyed!

Ehhez tedd szabaddá a hétvégédet!

Jelentkezések után a tréninggel kapcsolatos egyéb apróságokról( fizetés módja, pontos helyszín, stb) külön e-mailben kapsz tájékoztatást.

Találkozunk szombat reggel, hogy belevágjunk abba

Bízom benne, hogy az információink az egészségesebb és boldogabb élet felé irányítják tekintetedet….hiszen eddig az élet bonyolultsága nyomta el ezt a képességet. . hogy elméd , előhozza atudatalatti memóriából azt a tudás és látás töredékeket, amelyet friss információkkal ötvözhetsz,hogy látásod is egyre élesebb legyen. Bár az anatómiai helyzet nem változik, de az intuíciód válaszokat erdményeznek, és ez megváltoztathaja későbbi életedet, látásodat, környezetedhez való viszonyodat.

„A gloria mentis erről is szól….és másként szól….a lélek és elme hangján énekel, hogy finom hullámain eljuttasa információit az agy-szem huzalán keresztül az elmédhez, a lelkedhez.”/Dr. Ozsváth Mária/

„A szembetegségeket a rossz nézési szokások által kiváltott mentális feszültséggel magyarázza dr. Bates, amit lazító gyakorlatokkal oldani lehet. Ekkor minden esetben eredmény születik. Megfigyelte, hogy a szem csak akkor lát jól, ha állandó, tudatalatti, passzív mozgást végez. Minden külső és belső hatás módosítja ezt az egyenletes, lassú, állandó és nagyon pici mozgást, ami látásproblémákat okoz. Tehát kiváló látású egyéneknek is rossz a szemük időnként. Tartósabb stressz esetén a látásproblémák állandósulnak, amiből idős korra komoly ideghártya gondok keletkezhetnek a lerakódások miatt (hályogok, makula degeneráció, meszesedések), amelyeket alternatíva kipróbálása nélkül nagy felelőség csupán szemüvegekkel, lézerkéssel, stb. korrigálni, enyhíteni…

Ha a látásunk jó, akkor a tudatunk fókusza (központi beállítás) is tökéletes, tehát a pontos agyi utasítás miatt a szemlencse fókusza is az éles látás helyére esik. Míg, ha helytelen nézési szokások miatt a tudat defókuszál, a szemgolyó alakját is erre kényszeríti, és rossz helyre kerül a szemlencse fókusza…

Belátható, ha a korabeli -és a jelenlegi – orvostudomány bár vétlenül, és a legjobb tudása szerint, de „csak” ennyit tehet a látásért, mekkora a felelőssége – tapint rá keserűen a dolgok gyökerére dr. Bates a hét évvel később indított Jobb Látásért Magazin (Better Eyesight Magazin)bevezető cikkeiben. Arról ír, hogy az Amerikai Orvosi Kamara Szemészeti Tagozata minden tagjának megvolt a lehetősége, hogy elolvassa felfedezése részleteit, hisz a szaksajtó számos cikkben lehozta a módszert, de eleddig (1919) nyilvánosan senki nem vitatta megbízhatóságát. Ha valaki elvégezte a leírt egyszerű kísérleteket – fejti ki továbbá- és elmulasztotta közölni az eredményeit, felelőséggel tartozik hallgatása miatt. Ha elvégezték, és látták, hogy amire rájöttem, igaz, de mellőzték ennek megerősítését, akkor nekik kell viselniük a felelősséget, hogy megfosztották az emberiséget egy eljárás jótékony hatásától. Ha pedig arra jutottak, hogy amit kidolgoztam tévedés, akkor azért a kárért felelősek, amit közönyükkel okoztak (Jobb Látásért Magazin 1919 júl.5.o., és 1919 aug. 9.o.). A havilap 10 éven át ontotta az információkat Amerika és Európa számára az újfajta szemészet eredményeiről „/Vén Péter/freeweb.hu/latastrening/

Kialakult egy képességem, ami segít abban, hogy értsem, ami körülöttem zajlik, hallatszik, de nem reagálok. Meg tudom állni, hogy a szándékos ingerek hidegen hagyjanak.
Koncentrálóképesség javulást tapasztaltam meg. Ez jó.

Te is szeretnél ilyen vagy hasonló eredményeket?

KINEK SZÓL A GLÓRIA MENTIS?

Neked!

vagyis mindenkinek aki a látásproblémája miatt szenved és

boldogabbbb életet akar és hajlandó ezért tenni is,
aki esetleg félénk, visszahúzódó
akinek látásával problémái vannak
aki társat szeretne
aki több sikerre vágyik
aki jobbá akarja tenni az életminőségét

a gyerekével
a szüleivel
a szomszédaival

a munkatársaival

Két, kemény munkával és tanulással teli, eredményes de mindemellett szórakoztató nap alatt megtanulsz jobban látni, könnyebben tudomásul venni látásoddal kapcsolatos nehézségeidet,
A Gloria Mentis tanfolyam egy rövid elméleti részből és jó néhány , egymásra épülő, párosan végzendő gyakorlatból áll.
A hatékony látásfejlesztést a legjobban a gyakorlatban lehet elsajátítani!

De amit én mondok, az csak az egyik oldal.

Remek hétvége volt ez számomra. Biztos vagyok benne, hogy a a látásommal és szememmel kapcsolatosan kialakult gátlásom megváltozott és ez – sok segítséget nyújt a családi életemben, munkámban. Túl ezen, megismertem remek embereket is.

Kialakult egy képességem, ami segít abban, hogy értsem, ami körülöttem zajlik, hallatszik, de nem reagálok. Meg tudom állni, hogy a szándékos ingerek hidegen hagyjanak.
Koncentrálóképesség javulást tapasztaltam meg. Ez jó.

Még szintén kedvelheted